:)

:)

27 lutego 2014

Rozliczaj się sercem, podaruj 1% podatku...

Witajcie Kochani <3
Aktualnie mamy czas rozliczania się i można swój 1% podatku podarować komuś, kto tego naprawdę potrzebuję...

Chcielibyśmy z Pawełkiem przedstawić Wam w skrócie Naszych Milusińskich, którym pomagaliśmy i będziemy pomagać w zbieraniu pieniążków na operacje i rehabilitacje :)

Z góry dziękujemy za wsparcie dla Naszych Dzielnych Dzieciaczków i przekazanie 1% podatku :*A więc zaczynamy ;)

DAWIDEK SPAŁEK

Ten Maluszek poruszył Nasze Serca już dawno temu i właśnie od Jego historii wszystko się zaczęło... Jego walka o każdy dzień poruszyła moją mamusię i postanowiła, że będziemy blisko Niego na tyle ile to możliwe i będziemy wspierać Jego Rodziców. 
Dawidek urodził się w 22 tygodniu ciąży, 24.05.2012r. - tak Kochani nie żartuję... ważył zaledwie 450g i to co okazało się najcudowniejsze to to, że teraz ma już 19 miesięcy i dzięki rehabilitacji oraz determinacji Rodziców rozwija się i stara się być silnym i walcznym chłopcem każdego dnia - tutaj możecie poczytać o tym jak opowiada o swoim codziennym życiu:

Można Dawidkowi pomóc przekazując Mu 1% podatku

OLIWKA MAŚLANKA

Oliwka urodziła się 07.05 2012r. w Tarnowie. Była bardzo malutka nie ważyła nawet dwóch kilogramów. O tym, że Jej serduszko jest chore rodzice wiedzieli już w ciąży. Przeszła operację serduszka, a teraz 24.01.2014r. kolejną. Obecnie wymaga rehabilitacji i badań kontrolnych Swojego serduszka...

Więc wiecie co robić :)
ANTOŚ PAŁUBICKI

Antoś to Maluszek, który urodził się niedawno 12.02.2014 r. przez cesarskie cięcie w Klinice Uniwersyteckiej w Munster. Pod czujną opieką lekarzy przeszedł 19.02.2014 operację Norwooda - pierwszy etap paliatywnej korekcji wrodzonej wady serca pod postacią HLHS. Trzymajcie za Antosia kciuki, bo teraz przed nim walka o zdrowie i życie. Tutaj więcej na temat Antosia i informacje, jak można Mu pomóc:

Oczywiście i Jemu można przekazać swój 1% procencik:
SZYMONEK MŁYNARCZYK


D Z I Ę K U J E M Y ! ! !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz